Loading...
Hakkımızda 2017-06-07T17:31:55+03:00

Yardımcı Olabileceğimiz Bir İnşaat Projeniz Var mı?

Teklif Al

Biz Kimiz?

Misyonumuz
Ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız, hissedarlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak. Maksimum müşteri memnuniyeti ilkesiyle müşteri ile aramızda kalıcı dostluklara dönüşen ilişkiler yaratmak en büyük değerimizdir… Yüksek standartlı,kaliteli hizmet,kaliteli malzeme kullanarak müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak, Müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak, İnsanlığa , çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmektir…

Firma Politikamız ;
Müşteri beklentilerini her defasında , zamanında ve tam olarak karşılamak ; çevreye saygılı , estetik ve fonksiyonel açıdan müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayacak hizmeti sunmaktır. Hizmette güven , müşteri memnuniyeti, kalite , hız ve stabilite prensiplerine bağlı , etik değerleri olan, müşteri odaklı çözümlere önem veren , sosyal sorumluluk sahibi bir inşaat firması olmak ve %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır…

Vizyonumuz
GÜVEN
Üretim, pazarlama, satış, teslim ve teslim sonrası verilen tüm taahhütleri harfiyen yerine getirerek müşterilerimize samimi, güvenilir, profesyonel hizmet sunmak. İşbirliği içinde olduğumuz müşteriye, çalışana, ortağa, tedarikçiye dürüst ve saygılı davranmak.

KALİTE
ÖZTÜRK BOR standartları uluslararası kabul görmüş prosedürlere dayanmaktadır.Her projemiz, farklı beklentilere üstün kaliteyle cevap verebilecek niteliktedir. Çalışmalarımızda mühendislik ve yönetim bilimlerindeki en son teknoloji kullanılarak daima yüksek kalite sağlanmaktadır.

MÜKEMMELLİK
ÖZTÜRK BOR; sektörün yapı taşlarından biri olmak, en ince ayrıntılardan yola çıkarak en mükemmeli hedeflemekle gerçekleşir. Bu esasla tamamlanan ve devam eden projelerdeki her mühendislik detayı sürekli sorgulanır, yeniden incelenir ve daha iyi ve daha etkin sonuçlar için çözümler geliştirilir.

Şirketimizin yetenek ve kapasitesi doğrultusunda, müşterilerimizin tüm ürün ve hizmet beklentilerini dünya standartlarında karşılamak
Müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve hissedarlarımızın memnuniyetlerini artırmak
Amaçlarımızı çevreye ve doğaya zarar vermeden, ilişkide olduğumuz kurum ve kişilerle uyum içerisinde gerçekleştirmek
Yapı sektöründeki global gelişmelere katkıda bulunmak
ÖZTÜRK BOR Sıfır Hata” politikası hem bir hedef hem de bir başarıdır.Estetik ve fonksiyonel açıdan en iyi çözümlerle farklı tasarımlar oluşturarak, kaliteden ödün vermeden müşteri beklentilerinin üstüne çıkmak,müşterilerimizin koşulsuz memnuniyetini sağlamak ve çalışanlarımızın tatmin ve memnuniyetini sağlayarak sektörümüze öncülük etmektir…

Bor, atom numarası 5 ve kimyasal sembolü B olan kimyasal elementtir. Bor bir yarı metaldir. Güneş Sistemi ve Dünya’nın kabuğunda düşük miktarda bulunur. Bor bileşikleri yüksek kuvvetli düşük ağırlıklı yapısal malzemelerde kullanılır.

Dünya bor rezervlerinin % 70’i Türkiye’dedir. Borların rezerv kalitesi olarak en kaliteli cevher Türkiye’de bulunmaktadır. Nükleer alanda ve savunma sanayiinde kullanılan bor elementi ısı, ses ve su geçirmez yapısıyla inşaat sektörü için de ideal bir yalıtım malzemesi haline gelmiştir.

Dünya’nın en zengin bor yatakları Türkiye’nin orta ve batı bölgeleridir. Balıkesir, Eskişehir ve Kütahya çevresi önemli çıkarım alanlarıdır. Türkiye’de büyük çapta bor üretimi 1968’de Bandırma Etibank fabrikalarında başlamıştır.

İnşaat, temizlik, sağlık, enerji, tarım ve cam sanayiinde kullanılan bor bileşeni olağanüstü sertliğinden dolayı tank zırhında ve kurşun geçirmez yeleklerde kullanılmaktadır. Elmastan sonra bilinen en sert malzemelerden biridir.

Temelden çatıya yalıtım uygulamaları
Mantolama ve ısı yalıtımı uygulamaları
Isı, ses ve yangın yalıtım malzemeleri satışı
Yangın yalıtımı uygulamaları
Duvar Yalıtımı
Çatı Yalıtımı
Ara Doldurma